Brabantse Liggers: Lichtjesroute
Ter ere van de Eindhovense bevrijding steekt de stad de lichtjes een maand lang aan. We volgen de geheel met ornamenten verlichte route om de vrijheid te vieren.
Start: | Zaterdag 20 september 2025 om 15:00 uur |
Locatie: | Wielercafe Cycklist, Eindhoven |
Meer info: | Raymond van Vugt |
De Brabantse Liggers nodigen je uit om mee te rijden tijdens het grootste wielerspektakel van het jaar. We beginnen de dag om 15u met een tocht van 35km, we stoppen daarna voor een pizza en om 18:45 rijden we door voor het toetje de lichtjesroute van 22km. Onze dag eindigt omstreekt 21u waarna we langzaam weer naar huis gaan.
14:45: verzamelen bij wielercafe Cyklist https://www.cyklist.nl/
15:15 vertrek eerste deel tocht van 35km
17:00 aankomst restaurant.
18:45 lichtjesroute https://www.lichtjesroute.org/
21:00 pilske bij Cyklist
14:45: verzamelen bij wielercafe Cyklist https://www.cyklist.nl/
15:15 vertrek eerste deel tocht van 35km
17:00 aankomst restaurant.
18:45 lichtjesroute https://www.lichtjesroute.org/
21:00 pilske bij Cyklist
- Parkeren kan elders in de stad, bijvoorbeeld bij de Genneper parken of bij de organisator.
- Je bent welkom met je velomobiel, maar een tweewieler is iets geschikter voor deze route, dit heeft vooral te maken met de vele jonge fietsers op de weg deze avond waardoor de kans op een deukje ietsje groter is. Daarnaast rijden we in de stad en zijn er soms krappere bochten.
- Het is een route in het donker, zorg dat je verlichting in orde is, je kan niet meerijden als dat niet het geval is.
- Aanmelden verplicht wegens reservering voor het restaurant.
- Na aanmelding word je toegevoegd aan de whatsapp groep van de Brabantse liggers, je kan achteraf weer uitstappen, maar we zullen op die wijze communiceren. Als je niet op de hoogte gehouden wil worden kan je dat uiteraard aangeven.
Route wordt nog aan gewerkt. De audiotour voor de lichtjesroute kan je hier vinden https://play.google.com/store/apps/details?id=travel.opas.client&hl=nl
Deelname aan de tocht geschiedt geheel op eigen risico.
Inschrijven
Om je in te schrijven, moet je eerst inloggen of een account aanmaken.
Reacties en verslagen
Er zijn nog geen reacties of verslagen van dit evenement.